EMAIL

kontakt@leczenieprzezzywienie.org

Masz pytania?

+ 48 604 774 138

Szkolenia

Szkolenia

W ramach „Programu Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” każdy szpital może skorzystać ze szkolenia przygotowującego do otrzymania certyfikatu. Aby szpital wziął udział w programie szkoleniowym wyślij maila na adres kontakt@leczenieprzezzywienie.org.

Skontaktujemy się z Państwem by ustalić szczegóły.

 

Szkolenia online

“Żywienie dojelitowe w praktyce lekarza internisty”

Serdecznie zapraszamy na webinar szkoleniowy o żywieniu dojelitowym w oddziale wewnętrznym. Szkolenie prowadzony przez  dr n. med Anna Zmarzły

“Przygotowanie mieszanin żywieniowych na bazie worków RTU – praktyczne wskazówki”

Serdecznie zapraszamy na webinar szkoleniowy o przygotowaniu mieszanin żywieniowych na bazie worków RTU. Praktyczne wskazówki, którymi podzieli się mgr farm. Gabriela Pierzynowska.

 

„Szkolenie przygotowujące do certyfikacji”

Webinar szkoleniowy w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez dr. n. med. Michała Jankowskiego, dr n. o zdr. Krystynę Majewską i mgr farm. Justynę Zamarską.

 

„Wsparcie żywieniowe w oddziale wewnętrznym”

Kolejne internetowe szkolenie „Wsparcie żywieniowe w oddziale wewnętrznym”. Webinar prowadzony przez dr n. med. Annę Zmarzły 16 grudnia.

 

„Żywienie w chorobie nowotworowej”

Internetowe szkolenie „Żywienie w chorobie nowotworowej”. Webinar prowadzony przez Prezesa Towarzystwa prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka 14 października.

 

„OIT – żywienie krytycznie chorych”

Kolejny webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez Prezesa Towarzystwa prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka 30 września o godz. 13:00.

„Leczenie żywieniowe – jak zmniejszyć liczbę powikłań w chirurgii”

Kolejny webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez Prezesa Towarzystwa prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka 16 września o godz. 13:00.

 

„Leczenie żywieniowe – efektywność kosztowa i przygotowywanie mieszanin w aptece szpitalnej”
Webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka, Dorotę Wardę, Specjalistkę ds. kontraktowania w Dziale Rozliczeń oraz mgr farm. Justynę Zamarską, Kierownik Pracowni Żywienia Pozajelitowego w aptece Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

 

„Jak zorganizować leczenie żywieniowe w szpitalu?”
Webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka.