EMAIL

kontakt@leczenieprzezzywienie.org

Masz pytania?

+ 48 604 774 138

Szkolenia

Szkolenia

W ramach „Programu Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” każdy szpital może skorzystać ze szkolenia przygotowującego do otrzymania certyfikatu. Aby szpital wziął udział w programie szkoleniowym wyślij maila na adres kontakt@leczenieprzezzywienie.org.

Skontaktujemy się z Państwem by ustalić szczegóły.

Szkolenia online

„Leczenie żywieniowe – jak zmniejszyć liczbę powikłań w chirurgii”

Kolejny webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez Prezesa Towarzystwa prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka 16 września o godz. 13:00.

 

„Leczenie żywieniowe – efektywność kosztowa i przygotowywanie mieszanin w aptece szpitalnej”
Kolejny webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka, Dorotę Wardę, Specjalistkę ds. kontraktowania w Dziale Rozliczeń oraz mgr farm. Justynę Zamarską, Kierownik Pracowni Żywienia Pozajelitowego w aptece Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

„Jak zorganizować leczenie żywieniowe w szpitalu?”
Webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka.