EMAIL

kontakt@leczenieprzezzywienie.org

Masz pytania?

+ 48 604 774 138

Przygotowanie do leczenia żywieniowego

Webinar zorganizowany 15 lutego 2022r. przez POLSPEN w ramach programu "Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego - Leczenie przez żywienie". Szkolenie prowadzone było przez dr Kingę Szczepanek

Niedożywienie i ocena zapotrzebowania na składniki odżywcze

Webinar edukacyjny zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu w ramach programu: „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie”. Spotkanie poprowadził prezes POLSPEN – prof. Stanisław Kłęk. Szkolenie z dnia 18 stycznia 2022r.

Jak zorganizować leczenie żywieniowe w szpitalu?

Webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka.

Możliwość otrzymania certyfikatu, po odbyciu szkolenia i wypełnieniu testu.

Przetaczanie roztworów albumin – leczenie wyników, a nie pacjenta

Serdecznie zapraszamy na webinar szkoleniowy o przetaczaniu roztworów albumin – leczenie wyników, a nie pacjenta. Szkolenie prowadzone przez prof. dr hab. n. med. Stanisława Kłęka.

Możliwość otrzymania certyfikatu, po odbyciu szkolenia i wypełnieniu testu.

Szkolenie przygotowujące do certyfikacji

Webinar szkoleniowy w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez dr. n. med. Michała Jankowskiego, dr n. o zdr. Krystynę Majewską i mgr farm. Justynę Zamarską.

Możliwość otrzymania certyfikatu, po odbyciu szkolenia i wypełnieniu testu.

Zmiany jakościowe w polskich szpitalach, a żywienie kliniczne. Rewolucja czy ewolucja?

Webinar w ramach programu „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Prowadzony przez prof. dr. hab. n. med. Stanisława Kłęka, dr. n. o zdr. Michała Chrobota oraz dr. n. med. Krzysztofa Kameckiego.
Szkolenie z dnia: 25.11.2021

Szkolenie przygotowujące do certyfikacji dla szpitali biorących udział w III edycji programu

Szkolenie przygotowujące do certyfikacji dla szpitali biorących udział w III edycji programu: „Szpital Dobrej Praktyki Żywienia Klinicznego – Leczenie przez żywienie” organizowanego przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu. Spotkanie poprowadzili eksperci: dr n. med. Michał Jankowski oraz dr n. med. Anna Zmarzły.
Szkolenie z dnia: 30.11.2021